LOU Anmeldelser 30

TrustScore 3.5 av 5

3,7

Vi bekrefter ikke spesifikke uttalelser siden en forfatters mening er hens egen, men vi kan merke en anmeldelse som "bekreftet" når vi kan bekrefte at det har vært kontakt med virksomheten. Mer informasjon

For å beskytte plattformens integritet vil alle anmeldelser på plattformen—bekreftet eller ikke—bli undersøkt av vår automatiserte programvare (tilgjengelig hele døgnet). Denne teknologien er designet til å identifisere og fjerne innhold som bryter med retningslinjene våre, deriblant anmeldelser som ikke er basert på en faktisk erfaring. Vi vet at vi ikke kan fange opp alt. Hvis du tror at vi har gått glipp av noe, kan du rapportere det. Mer informasjon

Se hva andre synes

Vurdert til 5 av 5 stjerner

Ja osobiście jestem zadowolona z sukienek Lou , są bardzo wygodne niecodzienne są wyjątkowe na różne okazje Jest wiele wzorów i można sobie cos naprawdę wybrać. Dział obsługi bardzo miły i pomocny Dz... Vis mer

Vurdert til 5 av 5 stjerner

W sukienkach ze sklepu Lou chodzę od kilku lat.Produkty są świetnej jakości ,szyte w Polsce ,dopracowane w każdym calu.Dziękuję panią z obsługi klienta za zaangażowanie i cierpliwość, zawsze zaangażo... Vis mer

Vurdert til 5 av 5 stjerner

Obsługa na wysokim poziomie, suknia piękna, pięknie zapakowana. Jedna mała , osobista uwaga - wolałabym troszkę cieńszą tkaninę na sukni wieczorowej.

Vurdert til 1 av 5 stjerner

Sukienki Lou kocham od zawsze, mam kilka w swojej szafie. Tym razem niestety jestem bardzo rozczarowana zakupem i podejściem obsługi. Sukienka prześliczna, jak marzenie, jednak po dwugodzinnej gali za... Vis mer

Informasjon om virksomheten

  1. Dameklesbutikk
  2. Klesbutikk
  3. Dameundertøysbutikk
  4. Butikk for klær i store størrelser

Opplysningene stammer fra ulike eksterne kilder

Lou to marka, która powstała, aby sprostać największym wymaganiom pięknych kobiet. U nas znajdziesz modne sukienki, które sprawią, że będziesz wyjątkowa ❤


Kontaktopplysninger

3,7

Middels

TrustScore 3.5 av 5

30 anmeldelser

5 stjerner
4 stjerner
3 stjerner
2 stjerner
1 stjerne

Ingen anmeldelsesinvitasjoner er registrert

Denne virksomheten har ikke oppfordret kundene, og anmeldelser er derfor kanskje ikke representative

Har ikke svart på negative anmeldelser

Slik bruker virksomheten Trustpilot

Se hvordan anmeldelsene og vurderingene deres innhentes, vurderes og modereres.

Virksomhetene kan ikke betale for å skjule eller tilby belønning for anmeldelser på Trustpilot. Anmeldelser er meningene til individuelle brukere og ikke Trustpilot. Mer informasjon

Vurdert til 5 av 5 stjerner

Polecam!

Zamówiłam w sklepie dwie sukienki. Obie przepiękne! Niestety jedna okazała się na mnie za ciasna i fason nie do końca mi pasował, dlatego zdecydowałam się na zwrot. Cały proces przebiegł bardzo szybko i sprawnie – pieniądze wróciły na konto po 10 dniach od odesłania paczki, co uważam za ok, w regulaminie mowa o 14 dniach.

Sukienka, którą sobie zostawiłam, to absolutny hit! Leży idealnie, materiał jest świetnej jakości i pięknie się układa, a kolor po prostu zachwyca. Wysyłka ekspresowa. Serdecznie polecam ten sklep!

1. juni 2026
Anmeldelse skrevet uten oppfordring
Vurdert til 5 av 5 stjerner

Sukienka letnia w stylu Boho

Po wielu latach doświadczeń,intuicja mnie nie oszukała. Sklep z sukienkami na każdą okazję ,jak z marzeń. Obecnie jestem mile zaskoczona takim pierwszym zakupem,jakością produktu, idealnym odzwierciedleniem tego,jak wygląda sukienka na zdjęciu, rozmiar tip-top i na koniec wyróżnić należy szybkość przesyłki( 2 dni) i niespodzianka -piękne opakowanie,jak prezent dla kobiety z klasą. I tak się poczułam.Wyższa cena jest ceną słuszną i bezdyskusyjnie wartą tego zakupu.Dziękuję.

15. mai 2026
Anmeldelse skrevet uten oppfordring
Vurdert til 5 av 5 stjerner

Wunderschöne Kleider

Wunderschöne Kleider. Passen perfekt. Maße werden pro Kleid angegeben. Schnelle Lieferung und schöne Verpackung.

13. mai 2026
Anmeldelse skrevet uten oppfordring
Vurdert til 1 av 5 stjerner

Brak zwrotu pieniedzy. Firma mnie oszukała

Jest mi bardzo przykro, że po wielu latach bycia lojalną klientką muszę wystawić taką opinię. Przez lata kupowałam w LOU regularnie i zawsze polecałam tę firmę innym kobietom.
W styczniu zakupiłam sukienkę, która niestety okazała się na mnie niepasująca, dlatego zgodnie z procedurą została odesłana. Firma otrzymała zwrot na początku lutego.
Niestety do dziś nie otrzymałam zwrotu pieniędzy.
Obsługa klienta jest kompletnie niepomocna i niekompetentna. W momencie, kiedy poprosiłam o pełne potwierdzenie zwrotu środków, nie zostało mi ono przedstawione. Otrzymałam jedynie numer ARN, po którym mój bank nie był w stanie odnaleźć żadnego przelewu ani refundu.
Zostałam pozostawiona sama z problemem. Bank do dziś nie może odnaleźć środków, a firma odmówiła ponownego zwrotu pieniędzy lub realnej pomocy w rozwiązaniu sprawy.
Finalnie zostałam bez sukienki i bez 200 euro. Czuję się oszukana
Nigdy nie spodziewałabym się takiego potraktowania po marce, którą przez lata wspierałam i polecałam.

13. mai 2026
Anmeldelse skrevet uten oppfordring
Vurdert til 5 av 5 stjerner

ŚWIETNE SUKIENKI!

Sukienki są naprawdę przepiękne! Polecam spojrzeć na tabelę wymiarów, dzięki temu nie ma opcji, że sukienka przyjdzie w niewłaściwym rozmiarze. Wszystko poszło idealnie, sukienka cudownie się prezentowała ;)

15. april 2026
Anmeldelse skrevet uten oppfordring
Vurdert til 1 av 5 stjerner

Sukienka okazała się rozczarowaniem

Sukienka okazała się rozczarowaniem. Po pierwsze, jest wyraźnie za mała w stosunku do podanego rozmiaru. Dodatkowo pojawił się poważny problem z jakością materiału. Po przypadkowym zalaniu zwykłą wodą czarne kropki, które są wzorem na sukience, puściły kolor i powstały granatowe zacieki na materiale.
Początkowo wydawało się, że sukienka będzie dobrej jakości, jednak po tym, jak wzór zaczął farbować, moja opinia bardzo się zmieniła... Jednorazówka za 544zł 👌👌👌. Nawet ubrania za 20 zł nie puszczają koloru w kontakcie z wodą.
Próbowałam wyprać sukienkę zgodnie z zaleceniami producenta, w 30°C, zacieki nie zeszły i pojawily sie nowe. W efekcie sukienka wygląda na zniszczoną już po pierwszym kontakcie z wodą, co świadczy o bardzo słabej jakości wykonania. Posiadam zdjecia na potwierdzenie moich słów. P. S. Sklep na swojej stronie publikuje tylko pozytywne opinie, do tego bez reakcji na negatyne w celu jakiegokolwiek rozwiazania problemu.

6. februar 2026
Anmeldelse skrevet uten oppfordring
Vurdert til 2 av 5 stjerner

Bardzo długi czas dostawy

Bardzo długi czas dostawy. Niemal 2 tygodnie. Raz przegapiłam o trzy dni termin zwrotu i nie było żadnej szansy na wymianę czy jakieś polubowne załatwienie sprawy. Wszelkie zwroty na koszt kupującego. Zwroty do Państwa to aż 30 zł. Prawdę mówiąc za te pieniądze jakość niektórych sukienek odbiega mocno od oczekiwań. Za to reklama perfekcyjna i wyświetla się co chwilę. Szczerze mówiąc ja już nic z Lou nie zamówię, chociaż jedna sukienka akurat przyszła w porządku. Wolę zagraniczne marki i 30 dni z darmowy zwrotem. Lou trzeba pożegnać. Jednak życzę Lou powodzenia, bo to rodzima marka, ale klient jest traktowany słabo.

12. desember 2025
Anmeldelse skrevet uten oppfordring
Vurdert til 1 av 5 stjerner

Nie polecam ze względu na fatalną obsługę klienta

Nie polecam ze względu na fatalną obsługę klienta. Zamówiłam sukienkę. Wcześniej zamówiłam wiele razy u nich produkty o łącznej wartości 6500 zł. Z powodu trudnej sytuacji rodzinnej (zdarzenie losowe) przegapiłam termin zwrotu. Tak naprawdę przeciągnęłam tylko termin wysłania zgłoszenia przez stronę www bo na odesłanie dają kolejne 14 dni. Napisałam prośbę o możliwość zwrotu na co dostałam odpowiedź bardzo długą "ą", "ę" w, której Pani napisała m.in: "Po upływie tego okresu, niestety, nie jesteśmy w stanie przyjąć zwrotu, co wynika z procedur wewnętrznych oraz obowiązujących przepisów prawnych" - co jest oczywiście totalnym kłamstwem bo wszyscy wiedzą, że ustawodawca tylko reguluje minimalny termin odstąpienia od umowy czyli 14 dni kalendarzowych. Serio po marce premium, gdzie ceny są naprawdę wysokie spodziewałam się lepszej obsługi klienta. Na pewno nie zamówię już żadnej sukienki u nich. Dodam, że jakość ostatnich też już spada na łeb na szyję.

10. februar 2026
Anmeldelse skrevet uten oppfordring
Vurdert til 2 av 5 stjerner

Usuwają negatywne opinie

Zastanawiające, że sklep nie publikuje moich opinii na temat zakupionych sukienek. Na stronę wrzucane są wyłącznie pozytywne opinie, a te z uwagami odnośnie kroju, długości itp. już nie.

2. februar 2026
Anmeldelse skrevet uten oppfordring
Vurdert til 1 av 5 stjerner

Rozczarowanie

Zamówiłam sukienkę z Lou za 600 zł i moje zdumienie było takie że z takiego prestiżowego sklepu towar przyszedł używany i brudny (nie spotkałam się z takim czymś) moje rozczarowanie i zaskoczenie było nie do opisania.

8. desember 2025
Anmeldelse skrevet uten oppfordring
Vurdert til 5 av 5 stjerner

Piękne sukienki

Piękne sukienki! Jestem zachwycona jakością i wygodą. Szybka wysyłka. Z pewnością wrócę po kolejną.

19. november 2025
Anmeldelse skrevet uten oppfordring
Vurdert til 5 av 5 stjerner

Super

Wspaniałe sukienki,profesjonalna obsługa,pięknie zapakowane.

5. november 2025
Anmeldelse skrevet uten oppfordring
Vurdert til 5 av 5 stjerner

LOU znowu mnie uratowało

LOU znowu mnie uratowało! Zamówiłam sukienki na ostatnią chwilę i trochę nie wierzyłam,że będę miała w czym pójść, a tutaj paczka na drugi dzień u mnie, sukienki cudne, elegancko zapakowane. Chciałam zostawić tylko jedną, a skusiłam się na jeszcze dwie, tym bardziej,że teraz mają fajne promocję. Co dla mnie najważniejsze, są bardzo wygodne, można szaleć całą noc. Regularnie wracam na stronę LOU i polecam!

13. november 2025
Anmeldelse skrevet uten oppfordring
Vurdert til 5 av 5 stjerner

Moje ulubione

Posiadam kilka sukienek marki Lou i jestem z nich bardzo zadowolona, są porządnie uszyte,wymiary zgodne z tabelami. Obsługa bardzo pomocna,umie doradzić.Na pewno nie są to moje ostatnie sukienki i polecam je innym.

20. november 2025
Anmeldelse skrevet uten oppfordring
Vurdert til 5 av 5 stjerner

Zadowolona

Ja osobiście jestem zadowolona z sukienek Lou , są bardzo wygodne niecodzienne są wyjątkowe na różne okazje Jest wiele wzorów i można sobie cos naprawdę wybrać. Dział obsługi bardzo miły i pomocny Dziewczyny ze sklepu przemiłe. Uwielbiam tą markę i napewno jeszcze nie raz z niej skorzystać

19. november 2025
Anmeldelse skrevet uten oppfordring
Vurdert til 5 av 5 stjerner

W sukienkach ze sklepu Lou chodzę od…

W sukienkach ze sklepu Lou chodzę od kilku lat.Produkty są świetnej jakości ,szyte w Polsce ,dopracowane w każdym calu.Dziękuję panią z obsługi klienta za zaangażowanie i cierpliwość, zawsze zaangażowane ,perfekcyjne doradztwo i obsługa w showroomie na wysokim poziomie.Będę tu wracać.

10. november 2025
Anmeldelse skrevet uten oppfordring
Vurdert til 5 av 5 stjerner

Sukienki na każdą okazję

Sukienki na każdą okazję, polecam! Ekspresowa wysyłka, pięknie zapakowane! Bardzo dobry kontakt z biurem obsługi. Naprawdę warto!

5. november 2025
Anmeldelse skrevet uten oppfordring
Vurdert til 5 av 5 stjerner

Marka premium

Jestem klientką od wielu lat i każda kolekcja zachwyca. Panie na infolinii zawsze miłe, a system wysyłkowy ekspresowy.

13. november 2025
Anmeldelse skrevet uten oppfordring

Dette er Trustpilot

Alle kan gi tilbakemelding på Trustpilot. De som skriver en anmeldelse, har rett til når som helst å redigere og slette den. Enhver publiserte anmeldelse er synlig så lenge en tilknyttet konto er aktiv.

Virksomhetene kan automatisk be kundene om anmeldelser, og disse blir bekreftet som faktiske opplevelser.

Lær mer om andre slags anmeldelser.

Vi har et eget team og smart teknologi som beskytter plattformen vår. Finn ut hvordan vi motvirker falske anmeldelser.

Lær om anmeldelsesprosessen på Trustpilot.

Her får du åtte tips om hvordan du skriver en god anmeldelse.

Verifisering kan bidra til å sørge for at anmeldelsene du leser på Trustpilot, er skrevet av faktiske personer.

Det kan gi en skjev TrustScore å tilby belønning for eller be bare enkelte kunder om å skrive en anmeldelse, og dette går imot retningslinjene våre.

Ta en titt selv